شرکت های تولیدی

ژیوودان (Givaudan) بزرگترین شرکت تولید عطر در جهان

ژیوودان (Givaudan) بزرگترین شرکت تولید عطر در جهان

ژیوودان (Givaudan) بزرگترین شرکت تولید عطر در جهان

ژیوادان (سوئیس) ، وسیع ترین و بزرگترین تولیدکننده عطر و اسانس های عطری و خوراکی در جهان می باشد. این شرکتِ عظیم و بزرگ، در سال 1895 میلادی توسط لئون و خاویر ژیوودا ، در شهر لیون فرانسه تاسیس گردید. ژیوادان پس از سه سال فعالیت و تولید، در سال 1898 به شهر زوریخ(ژنو) در کشورِ سوئیس منتقل شد و اولین کارخانه خود را بطورِ رسمی در این کشور راه اندازی کرد.

شرکت ژیوادان در سال 1946 میلادی، اولین مدرسه و دانشگاه عطرسازی جهان را تاسیس و پایه‌گذاری کرد ؛ که حدود یک سوم از کُلِّ طراحانِ حرفه ای و بنامِ عطر در جهان، فارغ التحصیل این مدرسه بوده‌اند.
این شرکت، علاوه بر عطر، طیف وسیعی از مواد اولیه طعم دهنده های خوراکی را که در ساخت انواع مواد غذایی استفاده می‌شوند تولید و عرضه می کند.

Givaudan logo


ژیوادان_ژیوودان، در سال ۲۰۰۸ میلادی، بعنوان بزرگترین و گسترده ترین شرکت عطرسازی در جهان معرفی شد.
در حالِ حاضر، شرکتِ هوفمان-لا روش، بعنوان مالک و صاحبِ اصلی ژیوادان می باشد.

مجموعه ی ژیوادان ، بعنوان بزرگترین تولید کننده عطر و اسانس در دنیا ، بخاطرِ کیفیتِ بالای محصولاتِ خود، و رعایت کردنِ تمامیِ پروتکل ها و استانداردهای بهداشتی و جهانی، توانسته است سالها، بعنوانِ برترین شرکتِ تولید کننده عطر، جایگاهِ خود را حفظ کند.

یکی دیگر از علت های موفقیت و بهترین بودنِ ژیوادان ، اینست که این کمپانی ، عطرها و اسانس های خود را، در گِرِید (کیفیت) های مختلف و متفاوت (Lcv_Hcv) و بازه قیمتیِ گوناگون تولید میکند؛ و این گستردگی که در زمینه های مختلف (ارایشیبهداشتیخوراکی) نیازِ خیلی از مشتریان را برطرف میکند، عاملِ مهم در برتریِ این شرکت در جهان میباشد.

ژیوودان (Givaudan) بزرگترین شرکت تولید عطر در جهان

گوشه ای از عملکرد و آمارهای شرکتِ ژیوادان :

کمپانیِ ژیوادان، بیش از  16.000 نفر نیروی انسانی دارد و با 160 دفتر و شعبه‌ی فعال در سراسر دنیا (اروپا و آسیا و…) مشغول فعالیت می‌باشد. وجود 77 کارخانه تولیدی در جهان و 69 مرکز طراحی و خلق رایحه در کشورهای مختلف، نشان دهنده یکه‌تازی و عظمت این شرکت در صنعت اسانس‌های عطری و خوراکی است.

مجموعه عقیق پرفیوم، مفتخر است از این شرکت استفاده کرده و با افتخار ژیوادان را بعنوان یکی از شرکت های اصلیِ محصولات خود میداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *