کاربران محترم!


در راستای آگاهی از جوانب کاری و ساختارِ فروشگاه، مواردِ زیر را به دقت مطالعه فرمائید :
ورود تمامیِ کاربران به سایت فروشگاهیِ عقیق پرفیوم و ثبت سفارش در هر زمان، به منزله پذیرفتن و قبول کردنِ تمامیِ قوانین و شرائط فروشگاه از سوی کاربر خواهد بود.

قوانین و مقررات فروشگاه:

۱. از هنگام ثبت سفارش تا زمانی که محصول به دستِ مشتری برسد، فروشنده موظّف به ارسال گزارش و پیگیری از وضعیّت محصولِ سفارش داده شده به مشتری باشد.


۲. در صورتِ کسری و ناموجود بودنِ محصولی، فروشنده باید آن را در سایت، در وضعیت ناموجود و غیرقابل سفارش قرار دهد. در غیر اینصورت، حق کنسل کردن سفارش و عودت وجه به مشتری توسط عقیق پرفیوم محفوظ است.


۳. هر گونه خرابی یا مشکل در محصولی که به دستِ مشتری میرسد، متوجه فروشنده خواهد بود.


۴. پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، در صورتِ انصراف و درخواستِ کنسلی، اگر توسط فروشنده ارسال نشده باشد امکان پذیر خواهد بود. در غیر اینصورت امکان کنسلی وجود ندارد.


۵. از آنجا که عطرها ، شبیه سازیِ ادکلن های اصلی و اورجینال میباشند، لذا تصاویرِ بارگزاری شده در سایت و صفحه محصولات، نشانگرِ مرجعِ اصلی عطر، که ادکلنِ اورجینال و اصلی‌ست میباشد، و با عطری که خریدار سفارش میدهد متفاوت است.


۶. تمامیِ خرید و فروش هایی که توسط مجموعه و سایت عقیق پرفیوم انجام می شود، بر طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی میباشد؛ همچنین تمامیِ مراحل، بر اساسِ قانونِ حمایت از حقوق مصرف کننده انجام میشود.


۷. مجموعه عقیق پرفیوم، به مشتریانِ محترم و کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده اند، و بدینوسیله اطلاعات شخصیِ خود را در اختیار ما گذاشته اند احترام گذاشته، و با توجه به اصلِ حفظ حریم ها و بر پایه امانت داری از آنها محافظت میکند. در این راستا، فروشگاه عقیق پرفیوم متعهد میشود، در حد توان، از اطلاعات و حریمِ شخصیِ شما دفاع کند و از استفاده کردن تکنولوژی پیشرفته در جهت امنیت و اطمینان مشتریان از سایت نهایت بهره را ببرد.


۸. تاخیر در فرآیند نقل و انتقال بعهده مرجع و شرکتِ ذیربط بوده و عقیق پرفیوم هیچ گونه مسئولیتی بابتِ تاخیر نخواهد داشت.


۹. با توجه به ادعای ارائه محصولِ باکیفیت، و همچنین اصلِ مهمِ رضایتِ صدرصدی مشتری از سفارش یا سفارشات خود، با توجه به مواردِ لحاظ شده در شرائط مرجوعی، کالای فروخته شده مرجوع میشود و عقیق پرفیوم موظّف به عودت هزینه و مبلغ پرداختی توسط مشتری خواهد بود.


۱۰. هرگونه فروشِ محصولات عقیق پرفیوم توسط شخص یا فروشگاهی، چه در بازار و چه در فضای مجازی، بدونِ مجوّز و هماهنگی با مجموعه تخلف بوده و پیگرد قانونی میشود.


۱۱. تمامیِ محتوا و مطالبِ سایت عقیق پرفیوم، اعم از لوگو، علائم تجاری، متن، مطالب، توضیحات، طراحی ها، تصاویر، داده ها و… ، اختصاصی بوده و جزئی از اموال و حریمِ این فروشگاه محسوب میشود، فلذا هر گونه کپی برداری و استفاده بدونِ اجازه و کسب مجوّز ، خلاف مقررات بوده؛ و پیگرد قانونی را بدنبال خواهد داشت.